Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektromechanik/elektronik

referenční číslo: 8637 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte kvalifikaci dle §6 elektro vyhlášky a zkušenosti s údržbou pneumatických, hydraulických, elektronických a mechanických zařízení?
Hledáte pracovní příležitost u zaměstnavatele, který si šikovných zaměstnanců cení? Čtěte dále

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:

ELEKTROMECHANIK/ELEKTRONIK

Náplň práce

  • Zodpovědnost za opravy a údržbu elektrického a strojního zařízení
  • Provádění oprav a údržba elektronických zařízení
  • Instalace výrobních strojů a zařízení
  • Komunikace se směnovými kolegy a dodavateli
  • Kontrola bezproblémového chodu výroby
  • Dodržování legislativy ochrany zdraví při práci a ochrany životního prostředí

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici
  • Osvědčení dle Vyhlášky 50/78 §6
  • Časovou flexibilitu
  • Znalost MS office

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na stravování
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Možnost profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Mzda: 26 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha