Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TEDOX s.r.o.

Strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11790700753 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Pozice:odborný technik/technička zdvihacích zařízení
Působnost po celé ČR a SR.
Pracovní náplň:
- provádění pravidelných revizních prohlídek a oprav zdvihacích zařízení
- zpracování revizních zpráv a vystavování protokolů
- školení jeřábníků a vazačů
- komunikace se zákazníky
- působnost po celé ČR i SR
Požadujeme:
- SŠ nebo vyučen v oboru strojírenství - výhodou
- uživatelská znalost práce na PC (Office, internet)
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v oboru vázací a manipulační techniky vítána
- zodpovědnost, samostatnost a vysoké pracovní nasazení
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- školení na certifikovaného technika ZZ
- motivující finanční ohodnocení (fix + osobní ohodnocení dle dosažených výsledků)
- dlouhodobou spolupráci na HPP
- možnost profesního růstu
- stravování zdarma (obědy)
- PC, telefon
Nástup možný ihned. Mzda: 12 000,- až 25 000,- Kč
Kontakt:Čadek Petr, tel.: 318 684 100, e-mail: info@tedox.cz
Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete strukturovaný životopis na info@tedox.cz. Vybraní uchazeči budou přizvání k pohovoru.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

TEDOX s.r.o., Petr Čadek, info@tedox.cz, +420 318 684 100