Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EKOFOL a.s.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11290080746 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Náplň práce:
- zajištění akviziční a prodejní činnosti obalového materiálu
- správa a péče o stávající zákazníky
- oslovování nových potencionálních zákazníků s cílem uzavírání obchodních případů
- prezentace společnosti a nabízených produktů
- sledování a vyhodnocení nákupů u svých zákazníků
- vedení evidence a hodnocení svých zákazníků
- spolupráce s jednotlivými odděleními

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání
- praxe v obchodní činnosti
- flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, výborné prodejní dovednosti, zodpovědnost, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, odolnost vůči stresu
- ŘP sk. B
- ochota cestovat
- znalost práce na PC, Excel, SAP (velkou výhodou)
- týmového ducha

Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti
- zajímavou práci
- možnost spolupodílet se na dalším rozvoji společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení s motivací na dosažené výsledky
- vlastní organizaci práce v rámci pružné pracovní doby
- benefit formou stravenek
- benefit formou bonusových poukázek
- telefon
Pracoviště: Železniční 566/7, 772 00 Olomouc.

První kontakt je možný POUZE na výše uvedený email: jana.pichrtova@ekofol.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha