Typ nabídky

Minimální mzda

Ředitel/ředitelka příspěvkové organizace ZŠ

referenční číslo: 0AE70FBF | aktuálnost: 01.03.2017

Městská část Praha 7

Rada Městské části Praha 7 vyhlašuje konkurzní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele/ředitelky ZŠ

Náplň práce

Rada Městské části Praha 7
v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění a vyhláškou MŠMT
č. 54/2005 Sb., o náležitostech konkurzního řízení a konkurzních komisí, vyhlašuje konkurzní řízení
na vedoucí pracovní místo ředitele/ředitelky
příspěvkové organizace ZŠ T. G. Masaryka, Ortenovo náměstí 1275/34, Praha 7
Předpokládaný nástup do funkce: 1. 7. 2017.
Veškeré požadavky pro výkon funkce a konkurzní řízení jsou zveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 7 a na www.praha7.cz v rubrice volná místa.
Lhůta pro podání přihlášky:
nejpozději do uzávěrky dne 20. 2. 2017 v 14:00 hod

Požadujeme

•vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění
•minimální čtyřletá praxe dle § 5 odst. 1 zákona 563/2004 Sb.
•odborné, řídící a organizační schopnosti
znalost problematiky řízení školy, orientace ve školské legislativě
•občanská a morální bezúhonnost
•dobrý zdravotní stav

Mzda: 22 400 - 34 920 Kč

Místo pracoviště: Praha 7

Region: Praha

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské