Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Operátor ve výrobě/kmenový zaměstnanec - nástup ihned

referenční číslo: 9621 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Jste manuálně zručný?
Umíte pracovat samostatně?
Hledáte zaměstnání v silné a zahraniční společnosti?

Pokud ANO, tak je tato nabídka určena právě Vám

Mezinárodní výrobní společnost sídlící nedaleko centra Plzně přijme šikovného kandidáta/ku na pozici:

OPERÁTOR ve VÝROBĚ

Náplň práce

  • Obsluha výrobní linky
  • Kompletace a kontrola daného produktu
  • Základní úklid na pracovišti

Požadujeme:

  • Proaktivní přístup
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Samostatnost, manuální zručnost
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Závodní stravování
  • Motivační bonusy
  • Zázemí stabilní, mezinárodní společnosti
  • Karierní růst
  • Jazykové kurzy
  • Vhodné pro šikovné absolventy
  • Lokalita: Plzeň

Mzda: 20 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha