Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, prodejce vstřikovacích lisů a průmyslových robotů, hledáme vhodné kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

Obchodní zástupce

referenční číslo: 0AC95F37 | aktuálnost: 23. 8. 2016

NÁPLŇ PRÁCE:
• Akvizice potencionálních klientů
• Starostlivost o stávající klienty
• Zodpovědnost za svěřený region
• Řešení dotazu od zákazníků
• Pravidelné výjezdy k zákazníkům
• Pravidelný reporting nadřízenému
• Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními při realizaci zakázky

POŽADUJEME:
• Min. SŠ vzdělaní v oboru strojírenství nebo elektro
• Praxe v obchodě min. 1 rok, v strojírenském nebo elektro oboru – výhodou
• Výborné komunikační dovednosti
• Uživatelská znalost PC (MS Office, web)
• Řidičský průkaz sk. B
• Znalost AJ na komunikativní úrovni (slovem, písmem), pokročilá úroveň – velkou výhodou
• Časová flexibilita a ochota cestovat
• Samostatnost, zodpovědnost, vytrvalost, tah na branku, pro-klientsky orientovaný přístup, multitasking

NABÍZÍME:
• Práci na HPP v dynamicky se rozvíjející společnosti
• Slušné platové ohodnocení ovlivněné vlastním výkonem (fix + provize z prodeje)
• Proškolení v oblasti vstřikovacích lisů
• Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook
• Proplácení výloh v rámci výjezdů
• Příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• Nástup: ihned
• Místo výkonu práce: Olomouc

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha