Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Fyzik

referenční číslo: 8264 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Vystudovali jste přírodovědný směr se zaměřením na fyziku a máte komunikativní angličtinu? Hledáte uplatnění ve svém vystudovaném oboru, případně byste se rádi k tomuto oboru vrátili? Pak neváhejte reagovat na pozici FYZIK

Dynamická firma sídlící severně od Brna hledá kandidáta na pozici:

FYZIK (26 - 32 000,- Kč)

Náplň práce

  • úzká spolupráce s projektanty
  • provádění simulací a výpočtů
  • zpracování dat
  • teoretické i praktické měření
  • tvorba dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ, přírodovědný směr se zaměřením na fyziku PODMÍNKOU
  • praxe min. 3 roky
  • komunikativní angličtina
  • zkušenosti s programem Matlab
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • práce v dynamické společnosti
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové a odborné kurzy
  • místo práce: Brno – venkov (sever)

Mzda: 26 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha