Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KANDIDÁTI s.r.o.

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11007930735 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Ryze česká firma zabývající se výrobou jogurtů a jogurtových nápojů se sídlem v Krásném Údolí hledá do svého týmu:
SERVISNÍHO TECHNIKA VÝROBNÍ LINKY
Náplň práce:
- seřizování, údržba a opravy plnicích strojů a výrobních linek; nízko a středotlakých kotlů; tlakových nádob
- spolupráce a částečná organizace dělníků, kteří v daný den obsluhují výstup plnicího stroje

- práce ve hlučném prostředí v režimu 2 dny práce, 2 dny volno, směny 5:30-17:30hod.
Požadavky:
- SŠ nebo ÚSO s maturitou (technické zaměření výhodou)
- schopnost řídit vysokozdvižný vozík (průkaz není podmínkou)
- schopnost práce ve výškách
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost Nj nebo Aj výhodou
Nabízíme:
- práce na HPP
- dobré finanční ohodnocení, po zapracování další růst mzdy
- 13. mzda, roční odměny
- firemní benefity: stravenky, wellness poukázky, kulturní akce
Očekáváme:
- koncepční myšlení, komunikativnost, flexibilitu
- samostatnost, odpovědnost, aktivní přístup k práci
- manuální zručnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
- důležitější než předchozí praxe je technické nadání a chuť naučit se novým věcem
- zdravý selský rozum

Nástup možný ihned nebo podle dohody.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha