Typ nabídky

Minimální mzda

Osobní bankéř

referenční číslo: 0A689DE8 | aktuálnost: 15.05.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Přijímat s úsměvem naše klienty, šířit dobré jméno banky
- Sdílet příběhy klientů, pomáhat jim, učit je dívat se na bankovnictví jiným pohledem
- Aktivně seznamovat klienty s tím co jim dokážeme poskytnout a prodávat naše služby
- Starat se o to, aby každý kdo zavítá na naši pobočku, odcházel s pozitivním zážitkem
- Táhnout za jeden provaz s kolegy na pobočce i mimo ni
- Pracovat na svém rozvoji a zapojovat se do skvělých projektů

Požadujeme

- Baví vás komunikace s lidmi, máte zájem o druhé a rádi pomáháte
- Máte rádi změny a rádi děláte věci neotřele a jinak
- Baví Vás zdolávat výzvy a dotahovat věci do konce
- Prodej pro Vás není vulgární výraz
- Dokážete se vcítit do druhých
- Vůbec nám nevadí, pokud nemáte zkušenost z bankovnictví, naopak to může být výhoda
- Jste nadšenec a do práce chcete chodit s úsměvem
- Máte střední nebo vysokou školu

Nabízíme

- Ukážeme Vám, že bankovnictví může být zábava
- Prostředí, ve kterém je radost a čest pracovat
- Moderní technologie a postupy
- Stejně nadšené kolegy, jako jste Vy
- Zázemí silné společnosti, která něco znamená nejen v Česku
- 25 dní dovolené
- Stravenky, teambuildingové aktivity a jiné benefity

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: osobní bankéř

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita