Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog - přípravář výroby

referenční číslo: 0A3C7CEB | aktuálnost: 01.09.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Pozice je součástí týmu oddělení přípravy výroby – technologie
- Zpracování a distribuce výrobních dat a dokumentace (určování spotřeby materiálů, vytváření pracovních postupů, spolupráce s oddělením logistiky, obstarávání výrobních prostředků, vytváření kusovníků a pracovních plánů pracovišť) pro výrobu kabelových svazků
- Projednávání změn a odchylek od výroby se zákazníkem, nebo zástupcem zákazníka a vystavování změnových sdělení
- Součástí tohoto oddělení je i tým kalkulací jednotlivých svazků
- Úzká spolupráce s oddělením kvality, logistiky a výroby

Požadujeme

- SŠ vzdělání technického směru podmínkou – ideálně obor elektro
- Znalost AJ nebo NJ
- Orientace v technické dokumentaci, výkresech
- Dobrá znalost MS Office (Excel, Access)
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Praxe v průmyslovém podniku
- Znalost vytváření pracovních pokynů výhodou
- Znalost programu AutoCad výhodou
- Spolehlivost, komunikativnost, flexibilita
- Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy, kteří splňují požadavky – vzdělání elektro směru a komunikativní AJ nebo NJ
- U zkušených kandidátů je možné slevit za jazykových znalostí – základní AJ nebo NJ

Nabízíme

- Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- Zaškolení na danou pozici
- 5 dní dovolené navíc, firemní stravování
- Možnost dalšího osobního rozvoje

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita