Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

AMAX, s.r.o.

Operátoři telefonních panelů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 7352750739 | aktuálnost: 29. 11. 2016

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ- Volná pracovní doba
Náplň práce: telefonické kontaktování klientů, prezentace služeb, administrativa
Požadujeme: komunikační a prezentační dovednosti, příjemný hlas a vystupování, uživatelská znalost práce na PC
Nabízíme:
- garantovaná minimální měsíční mzda 17 000 Kč
- volná pracovná doba, denní úvazek 4-8 hod,
- pracovní smlouvu,
- zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na telefon, příspěvek na dopravu, pojištění, volno navíc…)
- po půl roce smlouva na dobu neurčitou
- vstupní a průběžná odborná školení zdarma, výborné platové ohodnocení s fixní složkou mzdy,
- zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti, která je na trhu čtrnáctým rokem,
- možnost rychlého profesního růstu,
- moderní pracovní prostředí v centru Hodonína (pitný režim, odpočinková místnost),
- snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží.
Místo výkonu práce: centrum HODONÍNA, Národní třída 18a

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

AMAX, s.r.o., Aneta Andrlová, personalni@amaxsro.cz, +420 544 529 940