Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.

Revizní technici ve strojírenství, technici STK

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10633340791 | aktuálnost: 7. 7. 2016

Místo výkonu práce: Českobratrské náměstí 1321, 29301 Mladá Boleslav 1
Zodpovědnost za realizací testů MOD služeb na testovacích vozech dle specifikace či všeobecných norem VW . Vedení týmu testerů zajišťující provádění ručních testů. Spolupráce na provádění vlastních testů. Příprava testovacího vozu pro test řídící jednotky (zapojení testované varianty, správné nakódování řídících jednotek). Rozdělení úkolů dle testovacích scénářů . Zaznamenání nalezených chyb řídící jednotky na poskytnuté záznamové zařízení. Zadávání nalezených chyb na řídících jednotkách do příslušného systému. Verifikace zapracovaných chyb dle příslušného systému. Účast na pravidelných schůzkách pro potřeby plánování následných testů. Spolupráce/komunikace se zadavateli testů. Podávání výsledků o proběhlém testu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail