Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Crystal BOHEMIA, a.s.

Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11318850752 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Jste pracovitý, spolehlivý a jste vyučen v elektru - silnoproud? Pak hledáme právě Vás! Tradiční výrobce českého olovnatého křišťálu přijme do svého týmu šikovného pracovníka vyučeného v oboru ELEKTRO - SILNOPROUD - PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE

Náplň práce:
- Zajišťování provozu a údržby zařízení pro řízení technologických procesů na poloautomatických linkách ve výrobě skla
- Práce a údržba na výrobních i nevýrobních technologických zařízení
- Instalace, údržba a preventivní údržba veškerých elektro rozvodů a rozvaděčů.

Požadavky:
- výuční list v oboru elektro, silnoproud, průmyslová automatizace
- kvalifikace v elektrotechnice - vyhláška č.50, min. § 5
- praxe v oboru - výhodou
- flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci
- práce na 1 směnu (6:00 - 14,00 a jednou týdně pohotovost

Nabízíme:
- zaměstnání na HPP
- závodní stravování
- školení
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na masáže, výrazné slevy na produkty společnosti aj.)
- možnost kariérního postupu
- místo výkonu práce Poděbrady
- nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám obratem Váš životopis nebo se osobně dostavte do naší společnosti, nejlépe v době od 9,00 - 11,00 hodin každý pracovní den. Případně mě kontaktujte na čísl

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Crystal BOHEMIA, a.s., Mgr. Kateřina Horsinková, personalni@crystal-bohemia.com, +420 325 602 216