Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kovárna VIVA, a. s.

Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10686910787 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Kovárna VIVA hledá do svého týmu Průmyslové inženýry

Požadujeme:
- praxe v průmyslovém inženýrství ve výrobní společnosti,
- znalost metod průmyslového inženýrství a štíhlé výroby,
- analytické, organizační a komunikační schopnosti,
- ochotu na sobě pracovat a vzdělávat se,
- znalost anglického nebo německého jazyka výhodou,
- velmi dobrou znalost MS Excel,
- řidičský průkaz skupiny B.

Pracovní náplň:
- řízení projektů racionalizace a snižování nákladů,
- optimalizace výrobních i nevýrobních procesů,
- návrhy a realizace opatření v oblasti ergonomie pracovišť,
- normování práce,
- analýza výrobních dat,
- provádění školení a workshopů v oblasti trvalého zlepšování.

Nabízíme:
- práci ve stabilní a prosperující společnosti,
- širokou možnost vzdělávání a osobního růstu,
- týden dovolené navíc a další benefity v rámci sociálního programu firmy.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj životopis na email hana.fojtaskova@viva.cz,
(tel.: 577 051 304), nebo se přijďte zaevidovat na personální oddělení Kovárny VIVA do 74. budovy areálu Svitu ve Zlíně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha