Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CIUR a.s.

Společnost CIUR a.s. - divize TZB je jedním z největších dodavatelů klimatizační techniky v České republice a na Slovensku. Společnost zastupuje řadu renomovaných značek (Lennox - rooftopy, Devatec - zvlhčování, Panasonic - kli,atizace, Climaveneta - chladící stroje) se širokou škálou kvalitního a moderního sortimentu určeného pro větrání, vytápení, klimatizaci domácností i komerčních prostor. Působíme rovněž v oblasti měření a regulace zařízení. Referenční stavby: budova T-Mobile na Roztylech, hala Rondo Brno, síť OC Tesco, chlazení IT sálů pro Škoda Auto, Parlamentu ČR a pPankrác House. Do servisního oddělení této divize práve hledáme Elektrikáře.

Elektrikář

referenční číslo: 09E9D4C5 | aktuálnost: 20. 10. 2016

Náplň práce:
- montáž klimatizačních jednotek
- zprovozňování chladících strojů
- měření a regulace
- servisní prohlídky klimatizačních jednotek

Požadujeme:
- platná vyhláška č.50/78 Sb. min. §5, 6
- ŘP skupiny B
- praxe v oboru vítána
- ochota pracovat a učit se novým věcem
- manuální zručnost

Nabízíme:
- platové ohodnocení dle zkušeností
- 13. plat, stravenky
- možnost kariérního růstu
- možnost ubytování
- dobré pracovní prostředí
- zázemí silné a stabilní, ryze české společnosti

V případě zájmu zašlete prosím životopis a možný termín nástupu na email: stepanek@ciur.cz

nebo poštou na adresu:

CIUR a.s.
Divize TZB - servisní oddělení
Pražská 1012
250 01 Brandýs nad Labem

Místo pracoviště: Brandýs nad Labem

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Specializace: elektrikář

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha