Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Národní památkový ústav

Filozofové, historici a politologové

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11117160786 | aktuálnost: 16. 7. 2016

Pracoviště Kroměříž
- náplň práce: plánování a koordinace činnosti týmu Metodického centra zahradní kultury v Kroměříži (dále jen MCZK). Prezentace a propagace činnosti MCZK. Spolupráce s odbornými institucemi a pracovišti zabývajícími se problematikou památek zahradního umění a kulturní krajiny. Aktivní podíl na přípravě a zpracovávání výstupů MCZK - odborných metodických materiálů, odborných statí, edukačních programů, přednášek, pracovních seminářů, konferencí v oboru zahradní kultury. Zprostředkování výstupů teoretické a praktické odborné metodické činnosti MCZK směrem k odborné a laické veřejnosti.
- požadavky: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru zahradní a krajinářská architektura, dějiny umění nebo historie, dobrá orientaci v problematice zahradní kultury a znalost systému památkové péče, aktivní znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost a korektní jednání, smysl pro týmovou práci, velmi dobré organizační schopnosti, velmi dobré komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny "B", dobrá znalost práce na PC.
- výhodou je: publikační činnost v oboru zahradní kultury, praxe ve státní památkové péči, vzdělání či praxe v oblasti pedagogiky, prezentace a interpretace kulturního dědictví.
- nabízíme: stabilitu státní příspěvkové organizace, plat podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. (13. platová třída, plný pracovní úvazek), volné vstupy na památkové objekty ve správě Národního památkového ústavu v celé České republice, možnost dalšího odborného vzdělávání, atraktivní pracovní prostředí v Květné zahradě v Kroměříži, příspěvek na stravování, notebook, mobilní telefon, benefity pro rodinné příslušníky (zlevněné volání, volné rodinné vstupy), stravenky, 25 dní dovolené

- Uchazeč zašle: písemnou přihlášku do výběrového řízení formou motivačního dopisu, koncepci rozvoje útvaru, strukturovaný profesní životopis, výpis z rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce, úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
- Přihlášky se podávají pouze v listinné podobě. Na obálku uchazeč vyznačí heslo: Výběrové řízení MCZK (NEOTVÍRAT).
- Přihlášku s přílohami a doklady uchazeč: 1) zašle poštou doporučeně na adresu: Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Kroměříži, Sněmovní nám. 1/2, 767 01 Kroměříž do 29. 7. 2016 (na obálce musí být datum podání na poště nejpozději 28.7. V případě odeslání v tento den musí být zasláno expresní poštou). Přihlášení do výběrového řízení musí být doručeno nejpozději v pátek 29.7.2016. nebo 2) přinese osobně na sekretariát na adresu Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Kroměříži, Sněmovní nám. 1/2, 767 01 Kroměříž. Při osobním podání budou přihlášky přijímány do 29.7.2016 a to v pracovních dnech od 8:30 - 13:30 h.
- Kontaktní osoba: Zdenka Pálková, palkova.zdenka@npu.cz, tel. 573 301 456
- Zasláním přihlášky se dává uchazeč souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví.
- Uchazeči budou o výsledku výběrového řízení informováni poštou.
- Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 18 520 - 27 860 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha