Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ENVERO, z.s.

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11280930736 | aktuálnost: 23. 8. 2016

Místo pracoviště:
Čestlice, V Oblouku 114, 251 01

Prvotní kontakt:
- e-mail: envero@envero.cz

Upřesňující údaje:
Požadavky na uchazeče/ky:
o Schopnost vykonávat jednoduchou rukodělnou činnost nebo úklid prostor po zaučení pod dohledem pracovního asistenta
o Osoba se zdravotním postižením I. - III. stupeň invalidity, stálý pobyt Středočeský kraj, základní manuální dovednosti (prac. místo je hrazeno z prostředků Evropského sociálního fondu)
o Věk nad 18 let
o Vyučení v manuálním oboru výhodou, není podmínkou

Náplň práce:
o manuální tvorba drobných předmětů, práce s textiliemi a tiskem, úklidové práce

Nabízíme:
o Práce v malém přátelském kolektivu pod vedením pracovního asistenta
o 4 hodinové pracovní směny, možnost individuální dohody pracovního rozvrhu
o Podpora při osvojování pracovních návyků a rukodělných dovedností
o Pěkné pracovní prostředí v designérské dílně, bezbariérový přístup
o 3950 Kč hrubá mzda při 0,4 úvazku na dohodu o pracovní činnosti
o Podpora při nalezení navazujícího zaměstnání

Zaměstnanecké výhody:
- možnost přizpůsobení pracovní doby i pracovních podmínek
- bezbariérové pracoviště

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 3 950 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha