Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

SAN/NAS specialista

referenční číslo: 11589 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Orientuješ se v oblasti Storage managementu? Máš zkušenosti s administrací SAN/NAS?
Umíš anglicky a chtěl bys pracovat pro mezinárodní společnost?

Pak hledáme právě tebe

Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci s nejnovějšími technologiemi na pozici:

SAN/NAS SPECIALISTA

Náplň práce

  • Správa datových úložišť SAN/NAS
  • Administrace aktivních síťových prvků
  • Implementace, monitorování a podpora zálohovacích systémů
  • Údržba včetně upgradů hardwaru a softwaru
  • Komunikace se zákazníky a řešení požadavků

Požadujeme:

  • Vzdělání v oblasti IT
  • Komerční zkušenost s technologiemi SAN / NAS
  • Komerční zkušenost se správou operačních systémů
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Dobré analytické schopnosti
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme:

  • Využití moderních technologií
  • Možnosti kariérního růstu a rozvoje
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Příspěvky na sport a relaxaci
  • Jazykové kurzy
  • 25 dní dovolené
  • Místo výkonu: Brno

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha