Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Koordinátor změnového řízení

referenční číslo: 36295 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Pro našeho klienta, který se zabývá logistikou a vývojem v oblasti auto motive hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Pracovní náplň:
- Vedení agendy k jednotlivým interním a zákaznickým změnám/odchylkám (zpracování, evidence archivace) v interním databázovém systému
- Organizace a vedení porad změnové komise pro jednotlivé projekty vč. kontroly připravenosti ostatních oddělení na realizaci interních a zákaznických změn/odchylek a zpracování příslušných zápisů z těchto jednání
- Vyhodnocování před sériových programových bodů ve spolupráci s tech. vývojem zákazníka
- Správa kmenových dat dílů v systémech JIS a SAP
- Tvorba a aktualizace technického kusovníku
- Konsolidace vyjádření odborných útvarů vč. finančních dopadů u nákladově relevantních interních a zákaznických technických změn v procesech
- Řízení a koordinace náběhů změn/odchylek/ZL se zákazníkem a dodavatelem

Požadujeme:
- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (strojírenský nebo obchodní obor)
- 2 roky praxe v oboru a v oblasti automotive
- Znalost metodiky a principů změnového řízení
- Pokročilá znalost práce na PC (MS Win7, Office)
- Anglický nebo německý jazyk (min. úroveň B2)

Výhodou:

- Znalost a použití SAP (moduly MM, CS)
- Znalost plánování procesů montáže a logistiky
- Znalost logistických procesů v JIS prostředí

Nabízíme:
- Zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Firemní benefity: 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, firemní dotované stravování, příspěvky na životní pojištění x penzijní připojištění, příspěvky na dětskou rekreaci, společenské a sportovní akce atd.
- Možnosti dalšího profesního růstu a vzdělávání (např. jazykové kurzy, školení)
- Nástup k 1.1.2017

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Datum nástupu: 1.01.2017

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj životopis v ČJ na:kariera12@karierasro.cz a uveďte značku 25477/KSR/SUS

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha