Typ nabídky

Minimální mzda

Řidič VZV/ operátor logistiky

referenční číslo: 098E4DB2 | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Ovládáte vysokozdvižní vozík? Nevadí Vám práce na směny? Ocenili byste dovolenou navíc, prémie, dotované stravování a další bonusy? Pokud jste odpověděli 3x ano, dejte nám o sobě vědět.

Hledáme řidiče VZV pro oblast Rychnovska a Kvasin

Nemáte na VZV zatím zkušenosti? i tak nám ozvěte, zaškolíme Vás

Náplň práce

Co Vás čeká:
• řízení vysokozdvižného vozíku
• příprava materiálu pro zásobování výroby
• transport a zaskladnění/vyskladnění výrobků a materiálu
• čipování, práce se čtečkou
• směnný provoz

Požadujeme

• ochotu pracovat ve směnném provozu
• pracovitost
• spolehlivost
• proaktivní přístup

Nabízíme

• moderní a čisté pracovní prostředí
• nadstandardní platové ohodnocení : 20 300 Kč/měs. fix + bonusy a příplatky
• docházkové bonusy a osobní ohodnocení až 3500 Kč/měs.
• smlouvu na HPP
• příplatky dle Zákoníku práce
• dovolená 5 týdnů
• dotované stravování

Mzda: 21 000 - 25 000 Kč

Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant, řidič vysokozdvižného vozíku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Seniory, Absolventy