Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ČeMeBo s.r.o.

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11138800710 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.
Náplň práce: provádí analýzy chemických lázní, doplňuje a kontroluje lázně (parametry, teplotu atd.), provádí mikrovýbrusy, kontroluje dodržování technologických postupů na jednotlivých pracovištích, spolupracuje a komunikuje s ostatními pracovníky jiných úseků, odesílá vzorky do externích laboratoří po konzultaci s výrobním technologem, zapisuje chemické analýzy do záznamů a SPC karet, zastupuje pracovníka ČOV v jeho nepřítomnosti - kontrola úpravy vody, jednoduché analýzy.
Požadavky: SOU/SŠ nejlépe chemického (nebo příbuzného) směru, ochota práce ve 2 směnách - ranní, odpolední, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, týmový hráč, práce na PC.
Mzda od 15.000 Kč - dle znalostí a dovedností. Počet hodin týdně 37,5.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ČeMeBo s.r.o., Miroslav Černoch, cernoch@cemebo.cz, +420 606 042 964