Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač - vhodné i pro absolventy (P3794)

referenční číslo: 096C4534 | aktuálnost: 14.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

příprava výrobních linek na výrobu plastových profilů, výroba a následná kontrola dle zadání, obsluha a údržba technického vybavení výroby

Požadujeme

M/Ž, SOU/SŠ, technické vzdělání strojírenské, zkušenosti s obsluhou a programováním CNC strojů výhodou,technické a zručné nadání,praxe v oboru vítána, samostatnost, loajalita

Nabízíme

práci ve stabilní rodinné firmě s mezinárodním působením, možnost profesního růstu a prostor k seberealizaci, vhodné i pro absolventy

Místo pracoviště: okolí, Žďár nad Sázavou,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: mechanik, operátor CNC strojů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy