Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik SW

referenční číslo: 12582 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického směru? Zajímá Vás řešení projektů a produktů v oblasti SW? Máte již praxi na obdobné pozici? Hledáte zajímavou a různorodou práci v Jihomoravském kraji a zaujala Vás pozice TECHNIK SW?
Pak nám zašlete Váš životopis

Moderní, rozvíjející se společnost hledá právě kolegu na pozici:

TECHNIK SW (35 - 45.000,- Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce na daných projektech
  • Návrh, testování a implementace SW
  • Vývoj nových metod a produktů
  • Konzultace se zákazníky o realizaci
  • Spolupráce při zlepšování procesů
  • Plnění dalších zadaných úkolů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Orientaci v jazyce C/C++, Java, SQL
  • Vyhláška č. 50/78 Sb. § 5 výhodou
  • Technickou znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, logické uvažování

Nabízíme:

  • Různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Možnost pracovat na zajímavých projektech
  • Příležitost profesního a osobního růstu
  • Další firemní vzdělávání
  • Možnost práce na Home Office
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook a stravenky
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha