Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Authentica, s.r.o.

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11466150781 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Termín nástupu: dohodou
Do výběrového řízení se přihlásíte zasláním životopisu na e-mail volnepozice@authentica.cz
KONTAKT:
Lazaretní 7 (ZBROJOVKA BRNO a.s.), 615 00 Brno - Židenice
www.authentica.cz
e-mail: volnepozice@authentica.cz

Přední český výrobce, společnost Authentica s.r.o., se zastoupením ve Švýcarsku a pobočkou v Německu, zajišťuje pro nadnárodní společnosti komplexní servis v oblasti podpory prodeje a instore designu. Již více než 13 let dodáváme naše výrobky do 17 zemí Evropy a nadále rosteme. Účastníme se s úspěchem designových soutěží a jsme členy asociace POPAI Central Europe. Nabízíme přátelské pracovní prostředí moderní dynamické firmy. Aktuálně hledáme posilu do našeho týmu konstruktéra:
Pracovní náplň:
Vývojová a konstrukční činnost - technický vývoj produktů, návrh nejvhodnějšího řešení
Zpracování cenových nabídek, hledání úspor, komunikace s dodavateli
Vzorování nových produktů, práce s výkresovou dokumentací - tvorba / zadávání
Objednávání a nákup součástek pro jednotlivé projekty, koordinace dodávek
Součinnost při realizaci zakázek, průběžná kontrola výroby
Komunikace s obchodním oddělením a výrobou

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe technického oboru)
organizační schopnosti, spolehlivost, rozhodnost, zodpovědnost, samostatnost
kreativní a týmovou osobnost s dobrou představivostí
důležitým předpokladem je orientace alespoň v jednom z materiálů: plast, kov, dřevo, tisky
znalost 3D modelování (např.SW Solidworks) výhodou
flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
zkušenosti na obdobné pozici výhodou (vybavení obchodů, podpora prodeje apod.)
řidičský průkaz skupiny B
znalost AJ nebo NJ velkou výhodou

Nabízíme:
zaměstnání na HPP
zajímavou a velice různorodou pracovní náplň
práci ve stabilní společnosti s profesionálním kolektivem
dlouhodobě perspektivní zaměstnání
možnost dalšího vzdělávání
firemní benefity - stravenky, příspěvek na dovolenou, penzijní pojištění,
finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 200 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha