Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného a dlouhodobého klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici skladového manipulanta – pickera (skladník, který má na starosti kompletaci zboží) do skladu autokosmetiky. Brigáda je vzhledem k fyzické náročnosti vhodná spíše pro muže. Jedná se o dlouhodobou práci na dohodu o pracovní činnosti s výbornými platovými podmínkami. Místo výkonu práce: Ejpovice. Nástup možný ihned.

Vychystávání zboží ze skladu (autokosmetika) - 120 Kč/hod.

referenční číslo: 7000 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Náplň práce:
- vychystávání zboží ve skladu autokosmetiky
- obsluha paletového vozu/nízkozdvihu
- další logistické operace

Požadujeme:

- spolehlivost, pracovitost
- dobrý zrak, fyzickou zdatnost
- ochotu učit se novým věcem
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- výborné platové podmínky - 120 Kč/hod.
- zaškolení s nízkozdvižným vozíkem
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- pravidelný výplatní termín
- příplatky dle ZP

Místo pracoviště: Ejpovice

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha