Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TATRA TRUCKS a.s.

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11295130760 | aktuálnost: 1. 12. 2016

z.:22.8.2016, a.:30.11.2016
Pracovní náplň:
- provádění měření, vyhodnocování měření, kontrolní činnost,
- řešení neshodných výrobků – evidence, analýza příčin, opatření,
- provádění auditů se zaměřením na kvalitu
- vzorkování, zpracování dat, vedení dokumentace
- spolupráce s ostatními odděleními, reporting
Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
- praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- znalost čtení strojní výkresové dokumentace, systému řízení kvality ISO 9001
- znalost nástrojů kvality, měřících metod, práce s měřidly (posuvka, mikrometr)
- práci v třísměnném provozu
- sktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost
Nabízíme:
- možnost seberealizace a rozvoje
- závodní stravování, týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- závodní preventivní péči
- možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
- práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.
Kontakt:
TATRA TRUCKS a.s., Areál Tatry 1450/1, 742 21 Kopřivnice
Mgr. Denisa Možíšová, e-mail: denisa.mozisova@tatra.cz, tel.: 730 854 284

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 24 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

TATRA TRUCKS a.s., Mgr. Denisa Možíšová, denisa.mozisova@tatra.cz, +420 730 854 284