Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DATIX, spol. s r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11426260792 | aktuálnost: 15. 9. 2016

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace@mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.
Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.

NÁPLŇ PRÁCE
vychystávání objednávek, expedice zboží na prodejny
kontrola kvality přijímaného zboží, štítkování, příjem
příjem skladových dokladů včetně fyzické kontroly zboží
práce s vnitropodnikovým systémem
spolupráce s kolegy
pracovní doba Po-Pá 8:00 - 17:00 s hodinovou odchylkou (7-16)
NABÍZÍME
zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
příjemné čisté (kancelářské) pracovní prostředí na centrále společnosti Brno - Žabovřesky, následně během cca dvou měsíců stěhování do nového servisního centra Brno - Královo pole
možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
zajímavá a dobře ohodnocená práce
možnost nástupu IHNED
plat až 20.300,-Kč, nástupní plat 18.000,-Kč
POŽADUJEME
dobré komunikační schopnosti
znalost práce na PC na dobré úrovni
optimismus, morální a trestní bezúhonnost
spolehlivost a zodpovědnost
schopnost pracovat bez chyb, rozeznat produkty z firemního portfolia
chuť pracovat a učit se novým věcem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 18 000 - 20 300 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha