Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ANTOLIN LIBAN, s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti logistiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11284040750 | aktuálnost: 5. 10. 2016

Náplň práce:
• Vedoucí týmu logistiky řídí tým operátorů logistiky a dalších logistických pracovníků na směně
• Zodpovídá za provádění činností týmu
• Zodpovídá za dodržování pracovní a technologické kázně a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a času
• Spolupracuje se Směnovým vedoucím logistiky na vytváření podkladů pro denní reporting
• Odpovídá za dodržování FIFO a Layoutu v rámci svěřeného pracoviště
• Provádí pravidelnou kontrolu pracoviště, podílí se na odstraňování hlášených poruch, dává podněty k řešení Směnovému vedoucímu logistiky
• Organizuje a vede týmové schůzky
• Spolupracuje při odzkoušení a zavádění nových procesů v rámci pracovišť týmu
• Reportuje na operativních poradách
• Vede a denně uzavírá docházku svých přímých podřízených, v případě že není přístup k elektronické docházce, zpracovává informace o přítomnosti podřízených Směnovému vedoucímu logistiky nebo je vizualizuje přímo na pracovišti
• Navrhuje výši měsíční prémie u podřízených zaměstnanců (v př. prémiového ukazatele hodnocení nadřízeného)
• Navrhuje změnu mzdy a předkládá nadřízenému ke schválení
• Zodpovídá za neustálé odborné zvyšování kvalifikace, podílí se na odborném přezkušování podřízených, za průběh adaptační fáze a plánu zaškolení podřízených

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha