Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista marketingu – boskovicko

referenční číslo: 10565 | aktuálnost: 24. 10. 2016

Chcete se podílet na marketingové strategii úspěšné výrobní společnosti? Máte prokazatelné zkušenosti v oblasti marketingu a toužíte se stát součástí profesionálního týmu?

Pak hledáme právě Vás

Inovativní a úspěšná výrobní společnost sídlící v okrese Blansko hledá zkušeného odborníka na pozici:

SPECIALISTA MARKETINGU – BOSKOVICKO

Náplň práce

  • Návrhy a realizace marketingové strategie
  • Tvorba a implementace marketingových plánů ve spolupráci s řediteli výrobních divizí
  • Příprava marketingových kampaní k podpoře prodeje
  • Zodpovědnost za efektivitu marketingových kampaní

Požadujeme:

  • Min. SŠ
  • Zkušenosti na obdobné pozici včetně tvorby marketingové strategie podmínkou
  • Anglický jazyk výhodou, ale není podmínkou !!!
  • Znalost MS Office
  • Samostatnost, kreativitu, dobré argumentační schopnosti

Nabízíme:

  • Možnost odborného růstu v rozvíjející se inovativní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup dle dohody
  • Pracoviště: Boskovicko

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha