Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mikroelektronika spol. s r.o.

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9801760761 | aktuálnost: 20. 8. 2016

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dráby č.p. 849, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
Požadujeme:
- vzdělání v oboru informačních technologií - vývoj reportů, statistik
- znalost OS Windows, Linux na uživatelské úrovni
- znalost MS SQL analytických nástrojů - OLAP, SSIS, Reporting Services
- znalost optimalizace návrhu DB a měření výkonů SQL dotazů -Profiler
Výhodou:
- znalost DB (MS SQL, PostgreSQL)
- znalost BI platformy Pentaho
- Version Control Systém (TFS, Git, SVN, CVS)
- znalost Enterprise Architect
Náplň práce:
- Analýza obchodních i technických aspektů BI/DWH řešení
- Rozvoj uživatelského rozhraní komplexního analytického nástroje
- Vývoj a rozšiřování modelu datového skladu
- Vytváření designu OLAP kostek
- Implementace ETL procesů pomocí moderních technologií
- Návrh a realizace interaktivních reportů, statistik, dashboardů za účelem zobrazení klíčových výkonostních ukazatelů (KPI)
- Optimalizace návrhu DB se zaměřením na výkon SQL dotazů
- Řešení požadavků a poskytování podpory novým i stávajícím zákazníkům
- Podpora při zavádění nových inovativních technologií BI
- Aplikování agilních vývojových metod a extrémního programování
Nabízíme:
- dobré platové podmínky
- zázemí moderní české firmy
- možnost práce v pardubické kanceláři
- docházkový bonus
- příspěvek na závodní stravování
- týden dovolené navíc
- pružnou pracovní dobu
- možnost dalšího vzdělávání
- roční odměny v případě zisku
- příspěvek na penzijní pojištění po roce práce ve firmě
PRVNÍ KONTAKT PROSÍME E-MAILEM NA ADRESU: k.lipenska@mikroelektronika.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha