Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Společnost UNIPETROL DOPRAVA, s.r.o. patřící do skupiny Unipetrol hledá vhodné uchazeče/ky na pozici Ekonomicko-správní ředitel. Jedná se o strategickou manažerskou pozici ve společnosti UNIPETROL DOPRAVA, s.r.o., která se zabývá zejména železniční nákladní dopravou. Jedná se o středně velkou společnost s cca 400 zaměstnanci.

Ekonomicko-správní ředitel

referenční číslo: 08B28225 | aktuálnost: 1. 8. 2016

Pracovní náplň:
• Člen týmu vedení společnosti - odpovědnost za oblast ekonomicko-správních aktivit společnosti a plnění strategií a cílů v oblasti finančního řízení společnosti
• Řízení oblastí účetnictví, finančních, daňových, právních a dalších administrativních záležitostí společnosti
• V přímé řídící odpovědnosti ekonomické a právní oddělení společnosti s celkem 6 zaměstnanci
• Zpracování rozpočtů a finančních plánů společnosti, zajišťování controllingu ve vazbě na účetnictví
• Příprava finančních analýz, zpráv, reportů a výkazů pro vedení společnosti včetně návrhů opatření s cílem naplnit podnikatelský záměr společnosti
• Zastupování společnosti ve správní a finanční oblasti a řízení investic v rámci skupiny Unipetrol
• Koordinace procesů spojených se službami zajišťovaných servisní společností na základě SLA (Service level agreement) smlouvy: účetnictví, daně, controlling, finanční řízení, služby v oblasti HSEQ, informační technologie, služby v oblasti lidských zdrojů a pojištění
• Řízení agend v rámci účetnictví, správy daní, pokladních služeb, financí, plánování, controllingu a inventarizace majetku, které nejsou zajišťovány SLA smlouvou
• Odpovědnost za schvalování veškerých účetních záležitostí společnosti, komunikace s auditorskou firmou
• Koordinace právních úkonů společnosti s cílem maximální ochrany jejích zájmů a práv a plnění stanovených povinností
• Řízení schvalovacího procesu při uzavírání smluvních vztahů společnosti, spolupráce s ostatními útvary společnosti a její koordinace

Požadujeme:

• Vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru
• Předchozí praxi na obdobné pozici v dopravní nebo výrobní společnosti
• Pracovní zkušenosti z oblasti podnikové ekonomiky, controllingu a finančního řízení
• Komunikační schopnosti, manažerské dovednosti
• Profesionalitu a odpovědný přístup k práci
• Koncepční a logické myšlení, orientaci na výsledek, aktivní přístup k řešení problémů
• Cílevědomost, rozhodnost, schopnost delegování, přirozenou autoritu
• Znalost práce s SAP R/3 či jinými ERP systémy
• Anglický jazyk – komunikace a písemná forma

Nabízíme:

• Zajímavou a samostatnou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Uplatnění znalostí a dovedností v rozvíjející se společnosti
• Možnost osobního i profesního růstu s možností podílet se na zajímavých projektech
• Odpovídající mzdové ohodnocení včetně ročního bonusu
• Služební automobil a balíček zaměstnaneckých výhod

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha