Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality - procesní specialista

referenční číslo: 12108 | aktuálnost: 11. 9. 2016

Pracoval/a jste v kvalitě? Zajímáte se o neustále zlepšování výrobních procesů? Potom pro Vás máme ideální pracovní nabídku

Náplň práce

  • zodpověndost za systém kvality
  • plánování jakosti výrobků
  • zodpovědnost za aplikaci neustálého zlepšování do systému managementu kvality
  • zodpovědnost za interní a dodavatelské audity
  • podílední se na zákaznických a certifikačních auditech

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní kvalitě
  • znalost metod a nástrojů neustálého zlepšování
  • komunikativní angličtina
  • znalost MS Office

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení + bonusy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • profesní a kariérní růst
  • příspěvek na pojištění
  • místo výkonu práce: Olomoucko, Šumpersko

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha