Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FENIX PERSONAL s.r.o.

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11198600725 | aktuálnost: 3. 8. 2016

První kontakt telefonicky nebo e-mailem
Co je náplní práce?
Návoz a odvoz materiálu s pomocí VZV dle plánu a priorit
Separace jednotlivých komponentů při spravování zakázek
Komunikace s plánováním výroby
Úzká spolupráce s dílnou, skladem a oddělením kvality
Reporting a práce se skenerem
Práce ve tři směnném provozu od pondělí do pátku

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?
Má ukončené alespoň OU, nejlépe technického směru
Je komunikativní, odpovědný a samostatný
Pokud bude znát prostředí CNC a skladu, bude to pro něj velkou výhodou

Co Vás čeká, pokud uspějete?
Dlouhodobá a stabilní práce v mezinárodní společnosti s nástupem možným ihned nebo dle domluvy
Jistota a pravidelný výdělek, velmi dobré zázemí pro zaměstnance
Týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené)
Dotované závodní stravování a možnost využití jazykových kurzů
Smlouva přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 16 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha