Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jana Kořínková

Hospodyně v domácnostech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9030780705 | aktuálnost: 27. 7. 2016

PODANA ŽÁDOST O ZAMK 20.7.2015-Čer.Nekuřácká rodina zaměstná hospodyni, která má bohatou zkušenost s dětmi, velmi blízko ke sportu a tvůrčím činnostem. Hospodyně bude bydlet s rodinou a na starost bude mít 3 děti (rok narození dětí: 2007, 2009, 2010). Očekává se pomoc s ranní a večerní hygienou, příprava jídla, doprovod do/ze školky/škol a kroužků. Požaduje se dobrá znalost mezinárodní kuchyně a zároveň dodržování bezpečnosti a hygieny potravin. V době školní výuky se bude věnovat domácím pracím, jako je žehlení, úklid celého domu včetně zahrady. Je důležité, aby si velmi rychle vytvořila skutečnou vazbu s dětmi a současně respektovala soukromí rodiny.
Musí mít vynikající ověřitelné reference a ČTR. Poskytujeme ubytování, stravu a kurz češtiny

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail