Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Java developer junior

referenční číslo: 12082 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Jste čerstvým absolventem nebo chcete nabrat zkušenosti v oblasti asymetrického programování? Chtěl byste pracovat pro lídra inovací na trhu a podílet se na prestižních projektech? Baví Vás programovat v jazyce JAVA?
Tak nepřestávejte číst dál, hledáme právě Vás

Náplň práce

  • Programování aplikací v Javě
  • Testování aplikací a vývoj SW
  • Samostatná i týmová práce na projektech
  • Práce na návrzích řešení a tvorba dokumentace
  • Komunikace se zákazníky a interními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v technické oblasti (případně praxe)
  • Praktické nebo školní zkušenosti s jazykem Java
  • Znalost relačních databází
  • Samostatnost, spolehlivost a kreativitu
  • Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • Placené profesní a jazykové kurzy, certifikace v oboru
  • Možnost podílet se na prestižních projektech
  • Podpora a zázemí pro sportovní aktivity
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pružná pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Zlín

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha