Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Team leader v automotive

referenční číslo: 8932 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Chcete svoji kariéru spojit se silným hráčem na trhu? Máte chuť začít působit jako mistr pro společnost zabývající se výrobou v oblasti automobilového průmyslu? Pokud se poohlížíte po nové pracovní příležitosti, tak čtěte dále

Dynamicky se rozrůstající výrobní firma hledá nového kolegu na pozici:

TEAM LEADER v AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • vedení svěřeného výrobního úseku
  • vytváření pracovních postupů (tvorba nových a vylepšování stávajících)
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti (plánovací, technologie…)
  • práce se svěřenými zaměstnanci (hodnocení, správa docházek, podílení se na náboru…)

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání (strojírenství, automotive)
  • 1 – 2 roky praxe v automotive (drobná zkušenost s vedením týmu)
  • anglický jazyka na mírně pokročilé úrovni – denní komunikace, nutnost reportování zahraničnímu vedení
  • technické myšlení
  • znalost práce na PC, především MS Office, SAP
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • práce na směny (ranní, odpolední, noční)

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • platové podmínky adekvátní zkušenostem
  • odbornostní i jazykové kurzy
  • společnost přispívá na zdravotní a penzijní pojištění
  • zlepšení komunikace v AJ
  • práce na moderním pracovišti
  • příspěvek společnosti na stravování
  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha