Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Stavbyvedoucí - pozemní stavby

(referenční číslo: 10-40-215868/JD)

Máte zkušenosti jako stavbyvedoucí nebo hlavní stavbyvedoucí ve výstavbě inženýrských sítí?

Pošlete nám svůj životopis

Pro velkou českou stavební společnost hledáme kandidáta se zkušenostmi ve vedení výstavby inženýrských sítí (voda, kanalizace, plyn) na pozici

HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ

Požadujeme:

  • Min.SŠ vzdělání (stavební, technické)
  • 5 let praxe v řízení výstavby
  • Technické zkušenosti v oboru
  • Zkušenosti s vedením lidí, organizací subdodávek atd.
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/stavebnictvi-a-reality/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc
Region: Zlínský kraj
Obor: Stavebnictví, projekce, architektura
Typ nabídky: Zaměstnání