Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Automation tester

referenční číslo: 4479 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Are you fan of automation and electronic field? Would you like to use your English at work? Do you have experience with testing? If so, we are seeking for you

Important international company is looking for a new team member for position:

AUTOMATION TESTER (25 – 30.000 CZK)

Náplň práce

  • development of test process
  • development of test applications
  • close cooperation with SW developers
  • manual tests
  • occasional business trips

Požadujeme:

  • university degree in IT or electro
  • advanced level of English
  • knowledge of UML and programming
  • passion for automotive and automation
  • willingness to travel

Nabízíme:

  • attractive salary
  • extra holiday
  • sick days
  • contribution to leisure time activities and further education
  • meal vouchers
  • company events
  • possibility of career growth
  • Place of work: Central Bohemian Region

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha