Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Kouč pracovníků ve výrobě

referenční číslo: 11132 | aktuálnost: 16. 8. 2016

Jste komunikativní osobnost, kterou baví práce s lidmi?
Máte zkušenost v oblasti koučování pracovníků ve výrobě?
Hledáte práci na Plzeňsku?

Pokud Vás tato pozice oslovila neváhejte a zašlete nám svůj životopis
Úspěšná zahraniční společnost přijme schopného kandidáta/ku na pracovní pozici Kouč pracovníků ve výrobě (25 – 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zajišťování tréninku nových pracovníků ve výrobě
  • Příprava podkladů a školení pro rozšíření jejich znalostí
  • Vyhodnocování zvládnutých školení a zapracování v rámci určitého časového období
  • Řízení daného tréninku svěřených pracovníků

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici alespoň 2 roky (Kouč, Team leader, aj.)
  • Ochotu pracovat na dvě směny (ranní, odpolední)
  • Komunikativnost, týmového ducha

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Zajímavou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního růst
  • Jazykové kurzy
  • Místo pracovištžě: Plzeňsko

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha