Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIJOB s.r.o.

Pomocné práce na prodejně s oblečením - Opava

referenční číslo: 084280D6 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na výpomoc do prodejny s oblečením. Práce zahrnuje úklid, vybalování, ramínkování a bombičkování oblečením.

Společnost: obchod s oblečením
Den nástupu: 10. 9. 2016
Termín brigády: 10.,11.9.2016
Pracovní doba: 9-17:30
Lokalita: Opava
Doprava: MHD - Opava
Odměna: 80Kč/hod
Pracovní úvazek: DPČ

Náplň práce:
- ramínkování zboží
- bombičkování zboží
- úklid prodejny
- vybalování zboží

Požadujeme:
- manuální zručnost
- spolehlivost
- samostatný přístup k práci

Nabízíme:
- možnost vybírat si zálohu ve výši 5O% každý pracovní den
- možnost dlouhodobé i krátkodobé spolupráce

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha