Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

UNIJOB s.r.o.

Skladník s praxí na VZV - Český Brod

referenční číslo: 083E9FA1 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Pro našeho klienta hledáme pracovníka na pozici skladníka, který má zkušenosti s VZV.

Společnost: logistická společnost
Den nástupu: 26. 9. 2016
Termín brigády: 26.9.-31.12.2016
Pracovní doba: 7-15:30 ( někdy méně )
Lokalita: Český Brod
Doprava: vlakem do stanice Úvaly, následně autem s některým ze zaměstnanců společnosti
Odměna: 100Kč/hod
Pracovní úvazek: DPČ, později HPP

Náplň práce:
- třídění zboží
- příprava zásilek k expedici
- úklid skladu
- nakládky a vykládky kamionu

Požadujeme:
- čístý výpis z trestního rejstříku
- zkušenosti s VZV
- spolehlivost, pracovitost
- zájem o dlouhodobou spolupráci
- dobré organizační schopnosti
- individuální pojištění pro případ škody způsobené zaměstnavateli

Nabízíme:
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- ze začátku práce na DPČ, po zaučení možnost na HPP
- týdenní zálohy ve výší 50% z odpracovaného
- nástup dle dohody

Mzda: 100 Kč / hod.

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Ekonomika, Energetika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Grafika, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Potravinářství a chemie, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Justice, právo, legislativa, Tvůrčí práce, kultura, umění, Management, Marketing, reklama, public relations, Média, polygrafie, Obchod, prodej, nákup, Personalistika, HR, Reality, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Státní, veřejná správa, Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství, Školství, výuka, vzdělávání, sport, Technika, elektrotechnika, Telekomunikace, Věda a výzkum, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Zemědělství, lesnictví, Ostatní, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Brigády

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha