Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PRO-BIO, obchodní společnost s r.o.

Řídící pracovníci v oblasti skladování

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11421410792 | aktuálnost: 15. 9. 2016

PRO-BIO je největší český výrobce a zpracovatel širokého sortimentu kvalitních biopotravin, podporující a rozvíjející ekologické zemědělství. Posilujeme naše řady o osobnosti, kterým je blízké naše poslání.

Otevíráme výběrové řízení na pozici Vedoucí skladu:

Náplň práce:
• Zajištění plynulého chodu skladu (příjem, vychystávání objednávek, výdej)
• Koordinace systému pohybů ve skladech, efektivity střediska
• Řízení a motivace týmu skladníků/ic

Jaká/ý ideálně jste:
• Organizační schopnosti, myšlení v souvislostech
• Zkušenosti z prostředí provozu
• Přirozená autorita, zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme:
• Osobnostní i profesní růst v souladu s růstem firmy, našimi klienty i partnery
• Stabilní práci v české firmě s otevřeným přístupem a smysluplným posláním
• Škála firemních benefitů
• Místo výkonu práce je: Staré Město (okr. Šumperk)
• Pozn.: Uvedená výše mzdy je pouze orientační. Konkrétní mzdové podmínky jsou předmětem výběrového řízení.

Více info na http://www.probio.cz/o-nas/kariera/

Váš životopis a průvodní dopis, ve kterém nám objasníte Vaši motivaci (proč zrovna Vás zaujala zrovna tato pozice), prosím zašlete emailem na personalni@probio.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha