Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PROSTOR PRO, o. s.

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11221740754 | aktuálnost: 8. 9. 2016

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ KLÍDEK
- PP na dobu určitou do 31. 3. 2017 s možností prodloužení, nástup možný od října 2016
- Stručná charakteristika náplně práce: sociální práce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež zaměřená na cílovou skupinu dětí a mládeže ve věku 13 - 22 let, které jsou ohroženy sociálně nežádoucími jevy nebo žijí rizikovým způsobem života, práce probíhá převážně v odpoledních a večerních hodinách.
- Vzdělání: vzdělání a odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách - VOŠ, VŠ sociální práce a příbuzné obory (prosím, šetřete náš čas a tento požadavek respektujte - uchazeči nesplňující požadavek na vzdělání budou z výběrového řízení vyloučeni).
- Požadujeme: věk min. 22 let; bezúhonnost; znalost a dovednost metod a technik práce využívaných v nízkoprahových sociálních službách pro děti a mládež; schopnost otevřené komunikace s klienty na různá témata, přijímání klientů napříč celým spektrem cílové skupiny; schopnost spolupráce a komunikace v týmu, umění přijímat a poskytovat zpětnou vazbu; schopnost sebereflexe a práce na sobě; znalost vlastních hranic a schopnost zacházení s nimi; znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, práce s internetovou sítí); výhodou zkušenost v oboru či z práce s dětmi a mládeží; orientace v zákoně 108/2006 Sb. o sociálních službách a Standardech kvality sociálních služeb.
- Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a práci v zavedené organizaci; odborné zaškolení; vstřícnou personální politiku a kulturu organizace; zajímavé a kreativní zaměstnání; prostor pro vlastní tvořivost a seberealizaci; práci v profesionálním týmu; profesní podporu (pravidelné supervize, intervize, metodické vedení); 25 dnů dovolené v roce; částečně pružnou pracovní dobu; další vzdělávání v oboru, stáže v obdobných zařízeních; další zaměstnanecké benefity (např. příspěvek na stravování, sick days).
- Obsah přihlášky: strukturovaný životopis s uvedením profesních předpokladů, včetně kontaktních údajů a údajů o odborných znalostech a dovednostech; motivační dopis ("Co očekávám od dané pozice a co mohu nabídnout" a zamyšlení na téma "V čem vnímám důležitost práce NZDM", v rozsahu max. A4); prohlášení uchazeče v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.
- Zájemci mohou zasílat přihlášky do výběrového řízení e-mailem nejpozději 16. 9. 2016. Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat během měsíce září. Další informace o naší organizaci a poskytovaných službách naleznete na www.prostorpro.cz.
Kontakt: Bc. Gabriela Lepková, DiS., e-mail: lepkova@prostorpro.cz, tel 495 262 202, 734 574 710

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail