Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Devro s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11084740767 | aktuálnost: 19. 8. 2016

Základní požadavky na uchazeče:
•min. středoškolské vzdělání technického zaměření
•min. 3 roky praxe z výrobního provozu technického zaměření
•zkušenosti z vedoucí pracovní pozice
•výborná komunikace s interními a externími zákazníky

Pracovní náplň:
•řízení oddělení energetických provozů
•správa chodu závodu v oblasti dodávek energií a pitné vody v souladu s legislativou
•zabezpečení dodávek energií a jejich hospodárné využití
•spolupráce s interními a externími zákazníky při výběru dodavatelů energií
•tvorba bilancí a rozborů
•příprava podkladů pro nákup energií, tvorba statistik a podkladů pro finanční oddělení
•kooperace s OIP týkající se návrhů investičních projektů a projektů oprav pro oblast energetiky a oblast vodohospodářskou
•zpracování a aktualizace energetických plánů a energetické koncepce
•kontrola a zajištění preventivní údržby energetických a chladicích zařízení
•pravidelné kontroly a odebírání vzorků – lapoly, ČOV, analýzy odpadních vod, emise
•zodpovědnost za veškerou dokumentaci související s provozem svěřeného zařízení

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha