Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TOUAX s.r.o.

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10887900704 | aktuálnost: 18. 8. 2016

AKTUALIZACE 17.8.2016
První kontakt osobní!

Kvalifikační požadavky:
SŠ/VŠ v strojním nebo stavebním oboru
Min. 3 roky praxe v práci ve 3D systému - Autodesk Inventor nebo CATIA
Praxe z výrobních strojírenských společností výhodou
Znalost práce na PC (MS Office), pokročilá znalost MS Excel
Samostatnost a schopnost převzít zodpovědnost za svoji práci
Schopnost rychle si osvojit nové informace
Logické a technické myšlení
Schopnost pracovat s vysokým nasazením
Znalost AJ/NJ výhodou

Náplň pracovní pozice:
Práce v systému -Autodesk Inventor a Inventor ETO
Tvorba výrobní dokumentace modulových staveb (ocelové konstrukce)
Návrhy řešení a tvorba výrobní dokumentace atypických prvků
Generování BOQ a BOM
Komunikace s interním oddělením R&D
Komunikace s výrobním závodem a sesterskými společnostmi v zahraničí

Doplňující informace:
- smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
Místo výkonu práce: TOUAX s.r.o. , Supíkovice č.p. 236,790 51 Supíkovice

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravování, zaškolovací program, materiál za nákupní ceny
- roční bonus
- docházkový bonus – den volna za každé 3 měsíce bez nemoci

Zájemci se mohou hlásit:
- osobně na pracovišti zaměstnavatele Supíkovice č.p. 236, 790 51 Supíkovice
- telefonicky 584 459 625, 702 207 026

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 35 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha