Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Výrobní ředitel - služební automobil

(referenční číslo: 4-30-215942/JD)

VÝROBNÍ ŘEDITEL VÝROBNÍ ŘEDITEL VÝROBNÍ ŘEDITEL
Tato pozice je nyní pro našeho klienta velmi klíčová Hledáme silně motivovaného a úderného člověka Pokud máte zkušenosti z oblasti strojírenské výroby, nebojíte se obrovské zodpovědnosti a nových výzev, jste přirozená autorita, nezaleknete se "partičky" 600 podřízených a máte chuť něco dokázat.... Pak využijte tuto unikátní příležitost a přidejte se ke společnosti, která patří mezi špičku ve svém oboru a má dlouholetou tradici

Povedete 6 výrobních úseků, očekává se od Vás vedení výroby celého závodu a plnění výrobního plánu na 100% a více, optimalizace výrobních procesů, vedení a motivace podřízených, budete zodpovědný za technologii, kapacitní plánování, vyhodnocování efektivity práce a další činnosti související s touto pozicí.

Požadujeme:

Co musíte splňovat:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe strojního zaměření
  • praxe ve výrobní strojírenské společnosti min. 5 let
  • znalost strojírenské technologie především obrábění
  • zkušenost s vedením většího počtu podřízených (min. 100-200)
  • silné manažerské schopnosti
  • AJ na komunikativní úrovni (B1)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED !

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • kvartální odměny
  • mimořádné odměny

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 100 000 - 150 000 Kč / měsíc
Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání