Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MINISTERSTVO VNITRA

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11317780745 | aktuálnost: 25. 8. 2016

Ministerstvo vnitra ČR, odbor azylové a migrační politiky, hledá uchazeče o pracovní pozici
referent bezpečnosti státu

Náplň práce: Metodické usměrňování a komplexní zajišťování problematiky pobytové agendy cizinců a migrace. Jedná se zejména o rozhodování ve správním řízení ve věcech pobytu cizinců a dále podpora oddělení v oblasti správního řízení a analýza a návrhy řešení správních problémů
a stanoviska k právním problémům.
Místo výkonu práce: Brno

Kvalifikační požadavky:
VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, nejlépe v oblasti práva

Další předpoklady:
schopnost samostatné i týmové práce, schopnost samostatného logického, analytického
a systematického myšlení, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů,
velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office, ASPI),
trestní a morální bezúhonnost,
znalost správního řízení výhodou,
znalost anglického jazyka výhodou.

Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 12. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.

Požadované doklady:
strukturovaný životopis,
před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.

Nástup možný od 15.10.2016
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou po dobu mateřské/rodičovské dovolené s 3 měsíční zkušební dobou.

Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat nejpozději do 7.9.2016 na e-mailovou adresu daniel.janek@mvcr.cz s předmětem "přijímací řízení". Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 19 360 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha