Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PROKOP INVEST, a.s.

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11236500759 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní doba od 6:00 do 14:30
Pracovní náplň: Zajištění činností spojených s normalizací ve společnosti z veřejně dostupných zdrojů. Zřízení a zabezpečení chodu archivu řízené externí dokumentace. Vydávání a evidence průvodní technické dokumentace. Ve společnosti zajišťovat uplatnění Zákona č. 22/1997 Sb. Metodicky zajišťovat uplatnění Zákona č. 102/2001 Sb. a zákonů souvisejících s technickými požadavky na výrobky, o ochraně spotřebitele, o označování výrobků a uvádění nových výrobků na trh.
Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání technického směru strojní zaměření. Znalost výkresové dokumentace. Praktické znalosti v oblasti normalizace, praxe výhodou. Organizační schopnosti a jednání s lidmi. Znalost práce s počítačem. Osobní angažovanost, samostatnost, zodpovědný přístup k pracovní náplni. Znalost cizích jazyků výhodou. Zkušenosti s problematikou ATEX výhodou. Řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: Práci v zajímavém odvětví strojírenské výroby s dlouholetou tradicí. Samostatnou a zodpovědnou práci. Možnost školení a vzdělávání se. Závodní stravování. Mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe. Místo je vhodné i pro absolventy a OZP
Nástup možný IHNED.

Životopis zasílat na uvedený E-mail - bubak@prokop.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail