Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11318990723 | aktuálnost: 25. 10. 2016

Firma Komwag, která se stará o zakázku pro největšího železničního dopravce, přijme do svých řad

U K L Í Z E Č K U/Č E pro železniční zastávky a nádraží

Co budete dělat:
- Vaše práce bude na různých místech, na která se budete dostávat zadarmo vláčkem
- když přijedete, uklidíte hlavně interiér železniční stanice a jedete dál (čekárna, wc, ...)
- kromě cestování zdarma budete mít k dispozici samozřejmě veškeré vybavení k práci

Co se Vám bude hodit:
- časová flexibilita (práce může být někdy o víkendu)
- praxe s úklidem, spolehlivost, samostatnost a hlavně pečlivost

Co Vás u nás čeká:
- zpočátku dohoda o provedení práce, následně možná pracovní smlouva na neurčito
- po zkušebce stravenky a roční bonusy
- proplácené přesčasy
- vedoucí, na kterého se můžete vždycky obrátit

Nástup podle dohody, klidně co nejdřív :)

Díky za Váš zájem. Pokud se Vám neozveme do 3 týdnů, vybrali jsme asi někoho jiného. Ale nezoufejte, můžete se nám ozvat i na další pozice, které průběžně inzerujeme.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 6 000 - 13 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha