Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Patrik Liščuk

Přepážkoví konzultanti v peněžnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11198980771 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Kontakt: předem e-mailem zaslat životopis: info@fox-agency.cz
Předem děkujeme za Vámi zaslaný životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 2 týdnů. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud nám zašlete svůj životopis v případě, že Vás v budoucnu zaujme jiná námi otevřená pracovní pozice.

Pro bankovní kiosek Equa bank v Karlových Varech v Globusu, přijmeme Konzultanty/Asistenty/ky
Náplň práce:
Prodej bankovních produktů včetně spotřebitelských úvěrů
Poskytování servisu a poradenství stávajícím i potenciálním klientům
Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Zodpovědnost za vedení klientské dokumentace
Požadujeme:
Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
Předchozí praxe na prodejní pozici výhodou
Znalost finančních produktů výhodou
Vztah k prodeji a proklientská orientace
Velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
Práce na PC na uživatelské úrovni
Ochota pracovat na směny včetně víkendů
Pracovní doba: 10.00 - 19.00 hod.

Nabízíme:
Prostor pro seberealizaci
Motivující a odpovídající platové ohodnocení
Možnost profesního růstu
Místo pracoviště: Globus Karlovy Vary
Zaměstnanecké výhody: Firemní neomezený tarif, Tesco poukázky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 13 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha